Mīluļa CV

Mīluļa CV: Zuze

Bija cilvēki, kuriem suns vairs nebija vajadzīgs, tāpēc mēs izdomājām to paņemt. Suns, ierodoties mājās, uzreiz saprata, ka tās ir viņa jaunās mājas un tajās ātri iedzīvojās. Sākumā sunim nebija vārda, un mēs izdomājām to saukt pirmajā, kas ienāks prātā, un nosaucām to par Zuzi. Zuze pie mums dzīvo jau nepilnus divus gadus, un to pazīst visa Bebrene. Mūsu suns ir draudzīgs, tas skrien pie visiem cilvēkiem draudzēties un nevienam nekož. Tas rej ļoti reti.

Mīluļa CV: Riča kungs

Mazais, pūkainais runcītis mūsu mājās ienāca pirms krietna laika. Nesen citos medību laukos bija aizgājusi tikai pirms gada pieklīdusī kaķenīte, kuru bijām ļoti iemīlējuši, tāpēc bija skumji un nolēmām, ka jādod mājas kādam citam mīlulim. Kopā ar māsīcu aizbraucām pie Mārītes Aizkalnes pusē. Viņas baltajai kaķenei bija vairāki kaķēni. Man uzreiz iepatikās pelēkais pūkainis, kuru tad arī vedu uz mājām Preiļos. Domājām, kādu vārdu viņam dot.

Mīluļa CV: Tomiks ļaujas glāstiem un bučiņām

Nataljas Ivanānes ģimene lolo kaķi Tomiku. Mīlulis ģimenē ienāca divu mēnešu vecumā no kāda pagalma Preiļos, lai gan Natalja uzskatīja, ka dzīvoklis nav īstās mājas kaķim vai sunim. Ieraugot kaķi, Nataljas māsa teica, lai viņa paņemot kaķi uz mājām, nav labi, ka tas bēdīgs klejo pa ielām. Natalja atnesa kaķīti uz mājām, visi draugi, ģimene meklēja saimnieku, varbūt kāds kaķīti bija pazaudējis, taču saimnieks neatsaucās. 

Lapas