Tematiskā lappuse

Projekts: Medijpratība Latgales kontekstā

Atceros, kā, studējot maģistra studiju programmā “Reģionālie mediji un komunikācija”, par savu maģistra darba tēmu biju izvēlējusies medijpratību. Tolaik – 2017./2018. gadā – ne visi bija dzirdējuši un zināja, kas tad īsti ir medijpratība. Arvien aktuālākas kļuva viltus ziņas, parādījās dažādi pētījumi, tomēr Latgales kontekstā šai tēmai netika pievērsta īpaša uzmanība.

Projekts: “Katram sava laimes poga”. Rutas Zviedres laimes pogas spalvas vieglumā un viedumā

Ruta Zviedre - salona “Pelnrušķītes sapnis” īpašniece, tērpu darinātāja (vēsturiski, stilizēti, 20. g., 50. g., 80. g., 90. g., baroka, rokoko, viduslaiku tērpi, karnevāla tērpi bērniem un pieaugušajiem, tērpu kolekcijas), sajūtu taku, pirts paklājiņu veidotāja, floriste, friziere, vāc tējas, izgatavo ziedūdeņus, šuj pirts un pludmales dvieļus, šuj aksesuārus, piedāvā tērpu nomu.

Tematiskā lappuse - Ceļojums

Kamēr pasaulē nebeidz un nebeidz plosīties koronavīruss, ierobežojot ceļošanas iespējas uz tāliem un eksotiskiem mērķiem, daļa sabiedrības situāciju pieņēmusi kā pašsaprotamu un atvaļinājumu vai pāris brīvas dienas izmanto tepat tēvzemē. Izrādās, Latvijas apceļošana daudziem nesusi pārsteigumus un jaunatklājumus. Tā gadījās arī man, septembra sākumā pāris dienas uzturoties Alūksnē...

Lapas