Izglītība, Kultūra

Mīluļa CV: Maksis

Vienu rītu gāju garām savai kūtij, kura stāv tukša, jo pirms četriem gadiem beidzām nodarboties ar lauksaimniecību, un izdzirdēju kaķēna raudas. Kad atvēru durvis, atskrēja pretī mazā dzīvībiņa – kaķēns. Paņēmu viņu rokās, un viņš pieglaudās man pie vaiga un turpināja raudāt. Abi ar vīru sapratām, ka citu variantu nav – jānes kaķēns mājās.

Mīluļa CV: Pasaka par trim trušu Pelnrušķīšiem

Reiz bija....mīļais draudziņ, Tu taču zini, ka truši mēdz būt ne tikai dažāda lieluma un krāsas, bet arī dažāda rakstura? Nu tad re, reiz dzīvoja trīs jauki, pelēkrudi trusēni. Viņi bija piedzimuši trušu mammai, kas bija pārāk liela priekš pundurtruša, bet pārāk maza gaļas trusim. Visi izdevās neievērojamā savvaļas zaķa krāsā, toties ar mīkstu, no tēta angorieša mantotu kažociņu, un miermīlīgu raksturu.

Mīluļa CV: Bobīts

Manu četrkājaino draudziņu sauc Bobīts. Mūsu ģimenē Bobītis ienāca, pateicoties kaimiņiem. Sanāca tā, ka kaimiņi devās prom no savām lauku mājām un suņuku nebija kur likt, tāpēc mēs nolēmām to paņemt pie sevis.

Dagdā ar iedīņu meistarklasi prezeņtej povuoru gruomotu 

“Ari nu cierva var izvirt virīni...”  ar taidu dūmu i devizi lelā sirsneibā taišni Dvieseļu dīnā (2. novembrī) Latgolys industrialuo tehnikuma Izgleiteibys programys eistynuošonys vītā Dagdā atmiņu reitā tyka svieteiti Latvejis slovonuos kulinaris, riezeknītis Antoninys Masiļūnis 2022. godā atjaunuotuos "Povuoru gruomotys" svātki.

Mīluļa CV: Prieks iepazīties, trusis Geralts!

Iepriekš es pat nevarēju iedomāties, ka iegādāšos trusi – pirms tam man bija tikai jūrascūciņas. Tobrīd man jau bija divas cūciņas, divi puikas divos atsevišķos būros (viņi negribēja/ nevarēja sadzīvot vienā), un tāpēc es nedomāju par sava mini zoo paplašināšanu. Bet kādā aukstā ziemas vakarā iegāju zooveikalā un ieraudzīju trusi – jau pieaugušu, viņam nesen bija apritējis gads.

Mīluļa CV: Tomis

Kaķis Tomis (saukts arī par Tomasu) mūsu mājās ienāca, šķiet, pirms gadiem četriem, īsi pirms Ziemassvētkiem. Mēs ar māsu gribējām iepriecināt mammu, kura jau sen bija vēlējusies sev britu īsspalvaino runci.

Lapas