Lielā tenisa tradīcijas Preiļu novadā

16. martā Galēnu sporta hallē pulcējās astoņi Preiļu novada entuziasti, lai piedalītos lielā tenisa sacensībās.
Šis vienas dienas turnīrs tika spēlēts pēc divu zaudējumu sistēmas, kur, piedzīvojot vienu zaudējumu, tāpat bija iespēja cīnīties par čempiona titulu. Spēle notika līdz sešiem uzvarētiem setiem, vai arī 30 minūtes. Divas reizes turnīrā pēc nospēlētām 30 minūtēm rezultāts bija neizšķirts 4:4, tad tika izspēlēts taibreiks līdz septiņiem punktiem.
3. vietā ierindojās Oļegs Burjakovs, kuram savas dažas kļūdas izšķirošos brīžos liedza iekļūt finālā. 2. vieta Kristapam Určam, kurš rādīja stabilu spēli, bet vienīgo zaudējumu piedzīvoja tikai finālā. Izšķirošajās spēlēs parādot laukumā lielisku fizisko kondīciju, 1. vietu izcīnīja Mārcis Adamovičs, informē Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skolas pieaugušo sporta pasākumu organizators Guntis Belkovskis.