Aizvadīts Rēzeknes atklātais čempionāts pludmales volejbolā

2. augustā Kovšu ezera pludmalē norisinājās Rēzeknes atklātā čempionāta pludmales volejbolā noslēdzošā 3. posma spēles.
Sacensībās piedalījās 26 komandas – pa 13 sieviešu un vīriešu konkurencē. Spēles notika pēc divmīnusu sistēmas vienā setā līdz 21 punktam. Vīrieši pusfināla un fināla spēles izspēlēja līdz diviem uzvarētiem setiem (līdz 15 punktiem).
Sieviešu konkurencē par 3. posma uzvarētājām kļuva komanda “Vika/ Ļiza” (Viktorija Žukova/ Jeļizaveta Puzāne), 2. vietu izcīnīja komanda “Springa/ Lucijanova” (Santa Springa/ Amanda Lucijanova), 3.  vieta komandai “Gumaka māsas” (Agita Šlesere/ Guna Stūrīte). Kopvērtējuma ieskaitē tika summēti visu trīs posmu rezultāti, ik posmu katrai komandai krājot punktus. Par šī gada Rēzeknes čempionēm kļuva komanda no Jēkabpils “Gumaka māsas” ar 42 punktiem, 2. vietā komanda “Vika/ Ļiza” ar 40,5 punktiem, 3. vietā komanda “Springa/ Lucijanova” ar 38,5 punktiem.
Vīriešu konkurencē 3. posma uzvarētāji – komanda “Dzirnavas” (Mareks Malinovskis/ Edgars Malinovskis), kuri trīs setu finālspēlē pārspēja komandu “Stropu ezers 2” (Maksims Sergejevs/ Dmitrijs Sekijevskis), 3. vietā komanda “Azartiskie” (Aigars kalniņš/ Andris Bringuļs). Kopvērtējumā čempionu godā komanda “Dzirnavas” ar 48 punktiem, 2. vietā ar 40,5 punktiem komanda “Azartiskie”, bet 3. vietā ar 38,5 punktiem komanda “IR/ RA” (Iļja Razvodins/ Rihards Aleksandrovičs).