Preiļu novada sportisti gūst panākumus sacensībās

29. aprīlī Grīvas aktīvās atpūtas parkā Līvānos norisinājās Latvijas Sporta veterānu – senioru savienības 60. Pašvaldību sporta spēļu finālsacensības pavasara krosā un nūjošanā. Finālsacensībās piedalījās 162 sportisti no 15 pašvaldībām.
Preiļu novadu pārstāvēja 12 dalībnieki. Kā vienīgā krosā startēja Natālija Krupina. Savā vecuma grupā viņa ierindojās 3. vietā. Nūjošanā savās vecuma grupās par uzvarētājiem kļuva Silvija Jerjomenka, Juris Jerjomenka un Andris Kurmis.
Otrās vietas ieņēma Digna Prodniece, Linda Skutele un Leonīds Valdonis. Trešās vietas izcīnīja Ilona Aizpuriete, Silvija Spruģe, Imants Spruģis un Aivars Žugris. Kā ceturtā savā vecuma grupā palika Monika Pušņakova. Komandu vērtējumā Preiļu novads ierindojās 2. vietā.

***
4. maijā Jūrmalā notika Latvijas Tautas Sporta asociācijas rīkotais Latvijas čempionāta pirmais posms nūjošanā, kurā piedalījās arī Preiļu novada sportisti.
Savās distancēs un vecuma grupās pie godalgām tika Anrijs Pušņakovs (1. vieta), otrās vietas ieguva Ilona Aizpuriete, Aivars Žugris, Silvija Spruģe un Imants Spruģis. Kasparam Tumovam 4. vieta, Ārim Skutelim – 6. vieta, Dāvim Bernānam – 11. vieta un Lindai Skutelei – 15. vieta.
“Paldies dalībniekiem par startiem. Tiekamies Latvijas čempionāta nūjošanā otrajā posmā 10. jūnijā Aglonā!” saka pieaugušo sporta pasākumu organizators Andris Kurmis.