Norisinājās “Skrien Latvija” Rēzeknes posms

Uz startu devās 470 skrējēji, kā arī 12 nūjošanas sacensību dalībnieki

Sestdien, 4. jūnijā, Rēzeknē norisinājās skrējienu seriāla “Skrien Latvija” 10. sezonas otrais posms, kurā sportistiem bija iespēja piedalīties pusmaratona, kā arī 10 km un 5 km distancēs. Visās skriešanas distancēs kopā uz startu devās 470 skrējēji, kā arī 12 nūjošanas sacensību dalībnieki.

Par uzvarētāju pusmaratona distancē ar rezultātu 1:10:06 kļuva Edgars Šumskis no Rīgas, bet ātrākā no dāmām bija rīdziniece Viviana Kirilova, kura finišēja pēc stundas, 25 minūtēm un 36 sekundēm.

Desmit kilometrus visātrāk pieveica liepājnieks Krists Siņicins, viņa rezultāts – 34:33, bet Asnāte Else no Mazsalacas bija ātrākā starp sievietēm (38:43).

Savukārt piecu kilometru distanci uzvarētājs – gulbenietis Lauris Lapsa – finišēja pēc 16 minūtēm un 47 sekundēm. Nepilnas piecas minūtes vēlāk finišu sasniedza arī ātrākā dāma – Māra Drozdova (21:30) no Rīgas.

Līdz ar skriešanas sacensībām norisinājās arī nūjošanas sacensības, un tajās 11 dalībnieču un viena dalībnieka konkurencē ātrākā bija Ruta Suseja (1:23:42) no Rēzeknes.