Uzsāc savu interneta biznesu Preiļos bezmaksas sludinājumu platformā

Dalder.lv ir pasaulē līdz šim nepieredzēta e-komercijas platforma, kuras pamatā ir klasiski sludinājumi. Portāla funkcijas pilnībā transformē tādas nozīmīgas interneta mārketinga kategorijas kā reklāmas izvietošana, lokalizācija, apstrāde, efektivitāte un sasniedzamība.

 

Ikviens lietotājs sludinājumus var ievietot manuāli un automatizēti. Informāciju var ievietot bez maksas vai ar maksas reklāmas iespējām un tas ļauj izmēģināt inovācijas ne tikai Latvijas, bet arī pasaules līmenī.

 

Kas ir galvenās dalder.lv priekšrocības? Ar bezmaksas sludinājumiem lietotājs var veikt dažādas maksas mārketinga aktivitātes: dot citiem lietotājiem digitālus kuponus, īstermiņa atlaides, pārdot savus pakalpojumus vai preces kā dāvanas, kā arī veidot akcijas pēc kolektīvās iepirkšanās principiem. Šo efektīvo mārketinga rīku izmaksas Dalder.lv ir 2-3 reizes lētākas, nekā citur.

 

Nepārspēta lokalizācija ir Latvijas, t.sk. Preiļu, iedzīvotāju lielākais ieguvums. Lietotājiem gan atrast, gan izvietot sludinājumus, piemēram, vakances Preiļos būs ļoti ērti un vienkārši, pie tam dalder.lv funkcionalitāte paredz, ka vakanci varēs arī papildus reklamēt.

 

Dalder.lv svarīgākās atšķirības

 

Kā strādā platformas biznesa modelis

 

Uz konkurentu fona dalder.lv izceļ platformas uzbūve un, līdz ar to, tās biznesa modelis. Pašlaik lielākā daļa sludinājumu segmenta tirgus spēlētāju paredz maksu par informācijas ievietošanu, savukārt ar Dalder klasiskie sludinājumi vienmēr būs bez maksas.

 

Katram Preiļu uzņēmumam sava mājas lapa

 

Bezmaksas reklāma Preiļu novadā un sava bezmaksas mājaslapa, izmantojot dalder.lv sniegtās iespējas, ir sevišķi neatsverams ieguvums jebkuram uzņēmējam vai mājražotājam. Parasti tieši budžets ir tas, kas kavē lapu veidošanu. Ļaujiet mums palīdzēt jums radīt savu digitālo klātbūtni internetā!

 

Informācijas kvalitāte un ilgtspēja

 

Lai spētu nodrošināt to, ka saturs ir kvalitatīvs un, piemēram, vakances Preiļu sadaļā aktuālas, jaunās platformas attīstītāji nodrošina moderatoru atbalstu – gan veicot nepieciešamos uzlabojumus, gan pārbaudot informāciju. Sludinājumus varēs iztulkot 3 valodās, kas palīdzēs sasniegt vēl plašāku auditoriju.

 

Mārketinga speciālistu ieguvums būs iespēja saglabāt visas mārketinga aktivitātes, kas ir vērstas uz pārdošanas veicināšanu, kamēr pakalpojums vai produkts netiek izdzēsts no portāla.

 

Informācijas apjoms

 

Dalder.lv piedāvā apjomīgas informācijas filtrēšanas iespējas. Piemēram, ir iespēja saglabāt izvēlētos filtrus, kā arī iespējams pieteikties paziņojuma saņemšanai, kad portālā ir ievietota jauna informācija, kas atbilst šiem uzstādījumiem – esiet pirmie, kas uzzina, kad tiek publicēti jums aktuālie sludinājumi Preiļos.

 

Lai palīdzētu ikvienam Preiļu uzņēmumam attīstīties un izaugt, dalder.lv piedāvā unikālu iespēju pirmajiem 1000 reģistrētajiem lietotājiem 50 EUR dāvanu portālā paredzēto maksas iespēju lietošanai. Tiekamies Dalder!

 

Apmaksāta publikācija