24. novembrī Rīgas pilī Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs sveica starptautisko mācību priekšmetu olimpiāžu laureātus un Ata Kronvalda balvas saņēmējus.
Šogad Ludzas pilsētas vidusskolas saime ir saņēmusi Mazo Pūci – ceļojošo balvu par iegūto 2. vietu Latvijas skolu reitingā mazo skolu grupā par augstiem sasniegumiem valsts olimpiādēs 2024./2025. mācību gadā.
“Sirsnīgs paldies mūsu skolotājiem, skolēniem un skolēnu vecākiem par lielo ikdienas kopdarbu, piepildītu ar atklājumiem, zināšanām un jaunām prasmēm!” saka direktora vietniece Vija Zavadska.
Īpašs paldies par izcilo sniegumu Patrīcijai Vanagai (6.c) atklātajā matemātikas olimpiādē, Emīlijai Kronei (9.b) un Kristiānai Ziediņai (absolvente) latviešu valodas un literatūras valsts 51. olimpiādē, Annijai Streļčai (11. kl.), Martai Batņai (12. kl.), Valdim Griševam (12. kl.), Dominikam Šaļapinam (12. kl.) – 25. atklātajā latgaliešu rakstu valodas un kultūrvēstures olimpiādē, Vanessai Vasiļevskai (10. kl.), Justīnei Oščenkovai (absolvente) – 26. atklātajā Latvijas skolu tehnoloģiju un dizaina olimpiādē “Zaļā zeme”.
Paldies skolotājiem Ingūnai Barkānei, Dagmārai Boicovai, Līgai Arcihovičai, Ievai Eriņai, Lailai Budrevičai, Vijai Plenkovai un Viktoram Kuprevičam, kuri ar savām zināšanām un neatlaidīgu darbu ir palīdzējuši skolēniem sasniegt izcilus panākumus!
Foto - Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs pasniedza balvu skolas pārstāvēm Vijai Zavadskai un Līgai Arcihovičai
