Rēzeknē notika Latvijas Orientēšanās nakts

Sacensībās piedalījās 34 komandas
23. septembrī, Eiropas sporta nedēļas laikā, vienlaikus 20 Latvijas pilsētās, tostarp arī Rēzeknē, norisinājās Latvijas Orientēšanās nakts pasākums. Visās pilsētās plkst. 20.00 tika dots kopīgs starts, dalībniekiem uzsākot piedzīvojumu jau tumsā. Rēzeknē sacensībās rogainingā piedalījās 34 komandas (106 dalībnieki).
* Par “Open” grupas uzvarētājiem kļuva komanda “Valsts robežsardzes koledža” (Jānis Pavlovs, Edgars Urtāns), 2. vieta komandai “Zundi” (Aigars Kozlovskis, Edgars Stepiņš), 3. vietā –  “Nakts zvēri” (Žanis Pavlovskis, Roberts Ančupāns, Guntis Peļņa);
* Ģimeņu grupā uzvarēja komanda “Iesācēji” (Aldis Kozirkovs, Pēteris Kozirkovs, Edgars Zahars), 2. vietā – “Timurs un viņa komanda” (Sergejs Špeļkovs, Timurs Špeļkovs), 3. vietā – “Tālās gaismas” (Aleksandrs Naglis, Austris Naglis, Guntars Naglis);
* Sieviešu grupā uzvarēja komanda “Okšķeres par atlīdzību” (Līga Jermolova, Laila Linuža), 2. vieta – komandai “Latgaļu meitenes” (Vija Utāne, Olita Poplavska), 3. vieta – komandai “LADA” (Larisa Jaudzema, Dace Strapcāne);
* Veterānu grupas uzvarētāji –  “Nikas iz vītys nastuov” (Iveta Linuža, Juris Jurāns), 2. vietā – komanda “Vāzoj vasals Rēzeknī” (Valentīna Svilāne-Dūda, Anna Aizupiete,  Aldonija Zdanovska), lasām Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības Sporta pārvaldes Facebook lapā.

Sieviešu grupā sacensībās uzvarēja komanda “Okšķeres par atlīdzību”. 2. vieta komandai “Latgaļu meitenes”, 3. vieta komandai “LADA”