Raidījums “Laika leigučuos” - ceturtā sērija

“Laika Leigučuos” 4. raidījums

 

4. raidījumā atcerēsimies kokļu meistaru Donatu Vucynu – kā koks viņa rokās pārvērtās mūzikas instrumentos un kā kokļu meistara atstātais mantojums tiek godā un cieņā celts no viņa ģimenes puses mūsdienās. Savukārt Latgales personību sadaļā Juris Cibulis, kurš 1990. gada 4. maijā kā LR Augstākās padomes deputāts piedalījies balsošanā par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu, viņa domas, darbi, uzskati par dažādiem Latgalei svarīgiem jautājumiem.

Latgales kultūrtelpas aktualitāšu sadaļā turpināsim informēt par LR Saeimā 3. oktobrī notikušās Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas un Ilgtspējīgas attīstības komisijas kopsēdē izskatītajiem jautājumiem, apkopojot Latgales sabiedrisko organizāciju, pašvaldības pārstāvju, deputātu viedokli par latgaliešu valodas iekļaušanu izglītības sistēmā un mācīšanu Latgales skolās.

Raidījums skatāms 31. oktobrī plkst. 19.00 “Dautkom TV”, 1. novembrī plkst. 17.30 “Re: TV”, kā arī no 1. novembra sadarbības partneru www.lakuga.lv, www.lpr.gov.lv, www.grani.lv, www.rezekneszinas.lv, www.vieteja.lv, www.daugavpilszinas.lv internetvietnēs un Latgolys entuziastu grupys Biļdis sociālo tīklu profilā.

Raidījuma “Laika Leigučuos” radioversija būs dzirdama radio “Ef - Ei” 31. oktobrī

plkst. 19.00 ar atkārtojumu 1. novembrī plkst 16.00.

Raidījums tapis ar VRAA mērķprogrammas “Reģionālo un vietējo mediju atbalsta programma” apakšprogrammas “Atbalsts sabiedriski nozīmīgas žurnālistikas radīšanai medijos Latgales plānošanas reģionā” atbalstu.

 

Raidījuma veidotāji – Latgolys entuzastu grupa Biļdis

https://mail.inbox.lv/view?msgmailbox=INBOX&index=40779&array_index=6&id=3&part_id=3&actionID=view_attach&f=Marika+Zeimule+par+D.Vucynu.jpg&thumb=0&cache=d32188bd4a4d93447a2c6a0e29af8803

Foto no Biļdis personīgā arhīva

Saite uz 4.raidījumu

 https://www.youtube.com/watch?v=zJ_kRsnP_ek