17 Ko Jūs saviem tuviniekiem un citiem līdzcilvēkiem novēlētu Ziemassvētkos?

– Novēlu ikvienam veselību, laimi, prieku par padarīto, mīlestību un saticību ģimenēs!

Olga Brūvere,
,
mājsaimniece no Riebiņu novada

– Es visiem novēlu saticību, mīlestību, kopābūšanas prieku, sirdsmieru, kā arī sniegbaltu sniegu – gan apkārt, gan sirdīs!

Ausma Sprukte,
,
studente no Rēzeknes

– Novēlu gaišus un bagātus Ziemassvētkus! Lai piepildās iecerētais! Nepazaudējiet iegūto un atrodiet meklēto! Lai Jums visiem ir prieks, laime un mīlestība, kas ienāk Jūsu sirdīs! Priecīgus Jums Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu!

Lāsma Leiņa,
,
Rēzeknes Bērnu bibliotēkas vecākā bibliotekāre

– Tuvojoties Ziemassvētkiem un Jaunajam gadam, gribētos sirsnīgi apsveikt visus manus paziņas un tuvos cilvēkus, kā arī visus pārējos Latvijas iedzīvotājus šajos skaistajos svētkos. Katrs gads ir piepildīts gan ar labām, pozitīvām lietam, gan ar smagiem un ne tik patīkamiem brīžiem, bet gribētos, lai katrs nākamais gads nes arvien vairāk laimes pilnu brīžu katrā ģimenē. Vēlētos novēlēt katram stipru veselību, cīņas sparu, cerību un pilnu naudas maku. Novēlu, lai cilvēki salīgst mieru, ja ir sastrīdējušies ar kādu, apciemo radiniekus, draugus un paziņas, kurus sen nav redzējuši un lai katrs atrod kādu, ko meklē. Lai Jaunajā gadā piepildās visas vēlēšanās! Gaišus Jums Ziemassvētkus un Laimīgo Jauno gadu!

Marina Terentjeva
,

– Lai gaiši un mīlestības pilni Ziemassvētki ienāk ikkatrā sirdī un mājā!
Lai Jaunais gads paver ceļu gaišām domām, cerībām visam labajam un dod spēku jaunu ieceru īstenošanai!

Janīna Beča,
,
Aizkalnes pagasta iedzīvotāja

– Novēlu katram sagaidīt savu Ziemassvētku brīnumu, sirdī – sirdsmieru un saticību ģimenē.

Inta Šņepste,
,
Preiļu pagasta iedzīvotāja